dewalt_dfc4130050
DEWALT DFC4130050 draadstang met punt 12x130 mm M10 (10 st.)
 14,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • STM10x130 - 5.8 Staal - Draadstang met Punt
Kenmerken
  • Beitelpuntstangen met verzinkte afwerking
  • Geschikt voor SC-PRO spinningcapsules
  • Inclusief zeskantkop installatietool
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Draadafmeting: 10 mm
  • Lengte: 130 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352960562
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFC4130050
Draadafmeting
10 mm
Lengte
130 mm
Stuks
10,0
Lengte
130,0 mm
Diameter boorbit
12,0 mm